Jdi na obsah Jdi na menu
 


Broken Spell, Část 1
Datum vysílání: 02/20/06

 
Před krátkou dobou tu byla dimenze plná úžasných kouzel.   Ale poté se temnota dostala k moci a začal velký boj. Armáda nemrtvvých se hemží po zemi.
 
Všichni vypadají beznadějní, když do popředí vychází legie statečných a skutečných kouzelníků.   Armáda nemrtvých se zaměří na lidský svět. Nejstatečnější kouzelník ze všech použil kouzlo, které zamklo zlo v hlubinách Podsvětí.
 
Lidé se nikdy nedozvěděli o této oběti. Dokonce dodnes žijí v míru. Přistěhovalec přijíždí na svém motocyklu do Briarwoodu.   Mezitím v obchodě s muzikou zvaným Rock Porium jsou čtyři zaměstnanci poučováni svým šéfem, když začne zemětřesení.
 
Při zemětřesení se objeví trhlina v bráně a vypustí zlo.   Záhadná kouzelnice je varována před probuzeným nebezpečím.
 
Čtyři zaměstnanci - Chip, Madison, Visa Xander jsou přivoláni starým mužem hledajícím pomoc.   Starý pán jim řekne, že jeho bratr je v nebezpečí v lesích a hledá pomoc.
 
Přistěhovalec - Nick promluví a řekne pánovi, že si potřebuje odpočinout a že mu pomůže.   Xander se snaži informovat Nicka o divných příběhách o lesích a že pokud do nich jednou vstoupíš, už nevystoupíš. Nicka to nezajímá a je odhodlaný pomoc i tak.
 
Mezitím v hlubinách Podsvětí Necrolai hlásí svému pánu - Morticonovi, že lidský svět je přesně takový, jak si ho představovali.   Čtyři se nakonec přidají k Nickovi a pomohou starému pánovi. Pětice nevědomky vstoupí do jiné dimenze v lese.´
 
Brzy se ocitnou obklíčeni zlými zombie nazvanými Hidiaci.   Divná kouzelnice oblečená v černé róbě použije své kouzlo, aby porazil Hidiaky a poslala pětici do bezpečí.
 
Ve Velkém Kořenu se kouzelnice odhalí jako Udonna a řekne jim příběh o velkém boji. Poté jim řekne, že legenda je určila stát se Strážci Vesmíru.   Udonnina učednice - Clare ji informuje o situaci a ta řekne pětici, aby zůstali tu. Clare je méně než úspěšná, aby je zde udržela.
 
Najdou cestu do dřevěné vesnice, která byla právě napadena. Magické bytosti je uctívají a identifikují je jako Mystickou Sílu.   Jejich moment uctívaní je zkrácen, když se objeví ohromný troll a zaútočí.
 
Udonna použije svou kouzelnou hůlku, aby se stala Bílou Mystickou Strážkyní.   Pětice se opět nachází obklíčena Hidiaky. Udonna jim řekne, že aby je porazili, musí věřit v kouzla.
 
Bílá Strážkyně použije své síly sněhu a ledu, aby zmrazila trolla a zničila ho.   Všichni jsou vzrušeni nad jejich výhrou, Nick nebyl schopen udělat práci kouzla a říká, že odchází. Zklamaná Udonna pošle Clare, aby ho vyvedla z lesa.
 
Rytíř Vlk Koragg se zjevuje, aby dokončil práci, kterou Hidiaci nedokázali a aby je zničil.   Udonna a noví Strážci jsou sraženi Koraggovým Útokem Vlka. Situace vypadá beznadějná.
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář